Do dyspozycji naszych gości przekazujemy Fenixowy segment SPA nazywany przez nas Strefą Relaksu a w nim urządzenia najwyższej światowej klasy, doceniane i rekomendowane przez specjalistów tego segmentu.

Basen Nowo wybudowany basen z podwójną kaskadą, masażem karku, masażerami podwodnymi na łydki, uda oraz pośladki a dla zaawansowanych pływaków przeciwprądem basenowym. W niektórych pakietach dostępny również aquaaerobik lub poranne ćwiczenia w basenie z osobą prowadzącą zajęcia. Bardzo ważnym jest stosowanie się do zapisów regulaminu mówiących o tym, że na strefie basenowej dzieci muszą być ZAWSZE pod opieką dorosłych.
Łaźnia parowa z aromaterapią KLAFS Mokra niskotemperaturowa (zakres 41-45°C) z możliwymi aromatami: eukaliptusowym, miętowym, lawendowym, kosodrzewinowym, kwiatów polnych, brzozy, rozmarynu, miodu, kokosa, trawy cytrynowej czy wanilii

Sauna fińska dodatkowo z chromoterapią KLAFS. Sucha wysokotemperaturowa sauna skandynawska standardowo i dla bezpieczeństwa naszych gości ustawiona na 90°C - w seansach indywidualnie płatnych można wprowadzić wyższy parametr – nawet skrajnie do 108°C.

Sauna infrared Terapia promieniowaniem IR świetnie spalająca tkankę tłuszczową – niskotemperaturowa z pięcioma lampami, bardzo bezpieczna – poniżej 50 °C (reumatologia kliniczna) – sauna która oprócz zalet reumatologicznych regeneruje również tkankę łączną pomagając i dając ukojenia po urazach stawów : łokciowych, barkowych, kolanowych, śródstopia czy przy bólach kręgosłupa.
Jacuzzi dodatkowo z chromoterapią i koloroterapią – największa i najokazalsza wanna pięciosystemowa dla max. 12osób gdzie programy sami wybieramy klikając odpowiedni przycisk na panelu sterującym. Posiada : AIR - masaż (masaż powietrzny tysiącami drobnych bąbelków powietrza), hydromasaż (masaż biczowaniem strumieniami wody wyrzucanymi z 27 dysz w odpowiedniej częstotliwości i na dwóch wysokościach : lędźwiowej i piersiowej, ozonowanie (wdychanie ozonu powstałego na skutek potężnego rozbicia cząstek wody i powietrza w ekstremalnym środowisku) oraz lampa ultrafioletowa zabijająca wszelkie zarazki a także lampy RGB wykonujące zabieg koloroterapii.

Kubeł zimnej wody do szokowego schładzania ciała (zalecane zwłaszcza po saunie fińskiej).

Deszczownie (do higienicznego zmycia ciała po każdym zabiegu sauny lub łaźni).